Paypal – Украина 2022рік: Створення аккаунту та виведення грошей на карту українського банку за 3 хвилини

З весни 2022 року PayPal додав Україну до переліку країн, де доступні всі види його фінансових послуг. Якщо раніше громадянин України міг завести обліковий запис, отримувати на нього гроші з фрілансу, продажу товарів чи інших послуг, але витрачати ці гроші він міг виключно в інтернеті. То зараз додалася можливість виведення цих грошей на карту українського банку, з усіма перевагами, що випливають від цього, аж до конвертації в готівку. Мета цієї статті показати як за кілька хвилин зареєструвати акаунт у PayPal та прив’язати карту вашого банку.

Paypal – Україна: реєстрація платіжного аккаунту

Насамперед переходимо на сторінку сервісу https://www.paypal.com/. Залежно від налаштувань ви можете потрапити на головну з різними мовами.

Однак варто пам’ятати, якщо у вас відкрилася сторінка російською мовою – ви не зможете зареєструвати обліковий запис. У зв’язку із загостренням російсько-української-війни, що виявилося в агресивній спробі захоплення ще 9 областей, до тих територій, що були захоплені у 2014 році, PayPal припинив співпрацю з росією.

Тому вам необхідно буде переглянути сторінку вниз, іконку російського прапора та натиснути його.

І ви одразу потрапите на сторінку вибору країни. Тут країни розподілені по континентах. І знову вам треба проскроліть вниз, і в розділі Європа вибрати Україну.

На момент моєї реєстрації україномовної версії не було, тож кинуло на англійську. На цій сторінці необхідно у верхньому правому куті натиснути кнопку Sing Up.

На першому етапі реєстрації в PayPal Ukraine необхідно ввести свій телефон і підтвердити його за допомогою коду, який прийде в смс

Далі йдуть стандартні для будь-якого сервісу поля (поштова скринька, ім’я, прізвище та придумайте та підтвердіть пароль)

І ще обслуговування вимагає вказати громадянство і місце проживання – пишіть справжні, тут необов’язкова прописка. Після оформлення цієї сторінки у вас буде відкрито рахунок.

Тепер у вас є можливість здійснювати покупки та відправляти та приймати платежі.

Ви можете натиснути на будь-яку з цих клавіш або знову перейти на головну за посиланням https://www.paypal.com/ і тоді потрапите на вашу персональну сторінку в цьому фінансовому сервісі.

Як бачите, все готове і сервіс навіть надіслав вам три повідомлення (вгорі червоним зазначено). Одне з них це прохання підтвердити адресу вашої електронної пошти – зробіть це відразу, так це дуже важливий пункт і без нього не пройти далі. Перейдіть до своєї поштової скриньки, ви побачите листа з проханням підтвердити і натисніть кнопку “Підтвердити в листі”

Після підтвердження вас кине на головну сторінку і вам доведеться ввести пароль. Після чого ви відразу ж потрапляєте на сторінку прив’язки карти- ви можете прив’язати карту, а можете натиснути на шестерню і потрапити на сторінку налаштувань, щоб закінчити налаштування, і не повертатися до цієї теми більше ніколи.

На сторінці налаштувань (кнопка-шістка) зберігаються ваші дані: телефон, емейл. Знайдіть графу паспорт та натисніть кнопку додати. У вікні вибираєте країну, яка видала паспорт ()Україна) і вводите серію і номер(незалежно від того який у вас тип: папір або пластик) і тиснете зберегти. Тепер всі питання з налаштуванням облікового запису повністю закриті і ви можете переходити до додавання картки.

Іноді надходить повідомлення про те, що необхідно додатково підтвердити особистість. У такому разі це завдання вирішується за хвилину:

  • Клацніть на це повідомлення
  • Видираєте тип документа із запропонованих (паспорт, посвідчення водія тощо)
  • Підвантажуєте фото та скан вибраного документа

Paypal – Україна: прив’язка / додавання картки

У лівій колонці знайдіть карти та натисніть кнопку прив’язати карту. Процедура прив’язки схожа на оплату в інтернет-магазині: номер картки, тип картки, термін дії та секретний код. За цю процедуру у мене списало з карти 1,95$ і через 3 дні вони повернулися на карту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.